O sesjach

- 9 miesięcy tworzenia świata -

fotografia ciążowa

Okrągły brzuszek, a w nim Wasze szczęście. Emocje, jakie rodzą się w tym czasie mogą być nie do opisania słowami. Zróbmy im zdjęcia! :)
Sesję najlepiej wykonać w okolicach 7-8 miesiąca ciąży, kiedy brzuszek jest już okrąglutki i widoczny, a Mama czuje się komfortowo. Przygotuj zwiewne sukienki, proste topy, jeansy, ładną bieliznę. Zachęcam tatusiów i starsze rodzeństwo do wzięcia czynnego udziału w sesji. Można zabrać ze sobą zdjęcie USG, ubranko, buciki maluszka lub coś innego, szczególnego, co będzie dla Was indywidualnym akcentem. Istnieje możliwość zamówienia profesjonalnego makijażu dla przyszłej mamy. Warto również zadbać o manicure. Gdy dopisze pogoda sesję możemy wykonać w plenerze.

- witaj na świecie -

fotografia noworodkowa

To szczególny, z wielu powodów, rodzaj sesji. Przede wszystkim mówimy o Waszym największym skarbie – delikatnym, małym cudzie. Sesję wykonuję do 2. tygodnia życia dziecka, kiedy maluch przesypia jeszcze większą część dnia, jest elastyczny i daje się układać w słodkich pozach. Starsze noworodki są już wrażliwsze na dotyk, zmianę pozycji, mogą mieć kolki i wysypki. Sesję proponuję umówić wstępnie jeszcze będąc w ciąży. Zdjęcia możemy wykonać u mnie w studio, gdzie jest wszystko, czego będziemy potrzebować( proszę jedynie o przywiezienie jednego białego body, pieluszek tetrowych, jedzenia dla maluszka i przekąsek dla siebie). Pracuję w rytmie, który dyktuje dziecko. To ono jest najważniejsze na sesji, jest więc czas na karmienie, przytulenie do mamy, chwilę wyciszenia. Sesja może trwać od 1,5 do 2,5 godz. Im mniej osób w niej uczestniczy, tym lepiej, ale tatusiowie i rodzeństwo oczywiście mile widziani :)

- jeszcze nie robię pierwszego kroku, a już mam w sobie wiele uroku! -

fotografia niemowlęca

Szczere, szerokie uśmiechy i śmieszne minki niemowlaków, którymi codziennie rozczulają swoich rodziców, warto zatrzymać w kadrze. Sesje niemowlęce wykonuję dzieciom, które unoszą i trzymają główkę lub siedzą już samodzielnie( najlepszy czas między 6-8 miesiącem życia)

dziec

- od przedszkolaka do studenciaka – sesje dzieci starszych i nastolatków -

fotografia dziecięca

Sesje dziecięce odbywają się w studio lub plenerze. Proszę przygotować 2-3 zestawy ubrań, należy unikać nadruków i aplikacji na bluzkach, które odwracają uwagę od buzi dziecka, najlepiej sprawdzają się gładka góra, jeansy, getry. Mali modele pozują z gołymi stópkami.

dziec_starsze

- Dom jest tam, gdzie jest rodzina… -

fotografia rodzinna

Kiedy fotografuję rodziny, liczą się dla mnie szczere i naturalne emocje. Dlatego proszę Was, żebyście poczuli się swobodnie i skupili na sobie. Uśmiechajcie się, przytulajcie i całujcie. Zobaczycie, że taka sesja to świetna zabawa i wspaniałe wspomnienia. Najlepiej wykonać ją w plenerze, gdzie mamy dużo miejsca i swobody, ale i studio daje nam pewne możliwości. Polecam ubrać się podobnie kolorystycznie, w taki sposób, by całość była spójna i ciekawa.

rodzinn

- junior w kościele – 

zdjęcia na chrzcie

Chrzest jest jedną z pierwszych uroczystości w życiu Waszego dziecka. Warto pamiętać o profesjonalnej oprawie fotograficznej tego wydarzenia.

chrzty

- to był maj… -

fotografia komunijna

Proponuję pamiątkowe zdjęcia w studio lub sesję w plenerze. 

- czar par –

sesje par, sesje narzeczeńskie

pary

- Mr & Mrs Boscy -

fotografia ślubna

Szczegółową ofertę oraz cennik wysyłam po rozmowie telefonicznej na maila. Zapraszam do kontaktu!

sluby

- famme fatale – 

sesje kobiece

Każda kobieta lubi poczuć się wyjątkowo piękną. Zapraszam na bardziej lub mniej odważne sesje. Zaprzyjaźniona wizażystka zadba o Twoją fryzurę i makijaż. Razem stworzymy fotografie, które mogą być oryginalnym prezentem dla Twojej „drugiej połówki”

- jak Cię widzą, tak Cię piszą -

portret firmowy

Potrzebujesz profesjonalnego zdjęcia do cv, publikacji, artykułu? Nie ma sprawy! Przygotuj casualowy lub oficjalny ubiór i działamy :)

- portret to konkret -

sesje portretowe

Możliwość wykonania profesjonalnego makijażu. Sesję możemy wykonać w studio lub w plenerze

portretowo

- reklama dźwignią handlu – fotografia wnętrz, miejsc, fotografia produktu -

fotografia komercyjna

Żeby sprzedać swoje usługi i produkty, trzeba dobrze je zareklamować. Dobra prezentacja firmy to profesjonalne zdjęcia. Zapraszam do współpracy, jeśli potrzebujesz fotek do ulotek, strony internetowej, materiałów promocyjnych.

reklamowa

- „Poszła Ola do przedszkola…” -

fotografia szkolna i przedszkolna

nie musi być sztampowa i nudna :)